Opoczno
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Bank Spółdzielczy Opoczno

Bank Spółdzielczy Opoczno

Bank Spółdzielczy, a właściwie Bank Polskiej Spółdzielczości jest marką samą w sobie i cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów. Swoje placówki Bank Spółdzielczy „rozsiewa” po najmniejszych miejscowościach w całej Polsce, tak aby dotrzeć również do rolników.

Bank Polskiej Spółdzielczości to więc bank cieszący się szczególnym uznaniem u rolników, gdyż mogą oni liczyć na specjalne oferty skierowane wyłącznie do nich. Warto więc sprawdzić czy bank spółdzielczy znajduje się niedaleko naszego miejsca zamieszkania.

Zakładając ze jesteśmy mieszkańcami Opoczna i nie orientujemy się, czy Bank Spółdzielczy znajduje się niedaleko naszej miejscowości, wystarczy, że wejdziemy na oficjalną stronę Banku Spółdzielczego i w odpowiednie pola wyszukiwarki wpiszemy bank spółdzielczy Opoczno, w odpowiedzi uzyskamy zarówno adresy banku spółdzielczego jak i bankomatów. Jeśli wyszukiwarka nie znajdzie bezpośrednio adresu spełniającego frazę bank spółdzielczy Opoczno poda adresy znajduje się najbliżej "bank spółdzielczy Opoczno".

Aktualna oferta banku spółdzielczego dla rolników

Bank spółdzielczy aktualnie oferuje rolnikom preferencyjne kredyty, które dzielą się inwestycyjne i klęskowe, rolnik, który skorzysta z oferty może liczyć na dopłaty z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Kredyty klęskowe są szczególnie ważne w pomocy dla osób, których dotknęły anomalie pogodowe. Z kolie kredyty inwestycyjne to kredyty na sprzęt bądź zakup ziemi, które w swym założeniu mają polepszenie działalności gospodarczej a tym samym dochodów rolnika. Rolnicy mogą również zakładać w banku spółdzielczym korzystne lokaty, oferowane specjalnie dla nich, w tym lokatę 365 którą można założyć od 1 do 365 dni. Poza tym w ofercie banku mamy również rachunki oszczędnościowe, konta osobiste takie jak agro czy agro plus oraz karty kredytowe.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.opoczno.pl. All rights reserved